Hydroizolace, zateplení a oprava plochých střech

Scrollujte
 • Nejdelší záruka
  na trhu
 • Osobní obhlídky
  zdarma
 • Nejlepší hodnocení
  v odvětví
 • Cenové nabídky
  do 24h
 • Nejkvalitnější
  provedení prací

O nás

Naše společnost

Jsme rodinná firma založená v roce 1995, od roku 2018 působíme pod novým názvem GAMAT. Máme více než 30 let zkušeností s izolacemi a hydroizolacemi plochých střech.

Za tuto dobu jsme stihli zrealizovat více než 2 400 000 m2 plochých střech. Stovky spokojených zákazníků jsou naším důkazem.

 • 2,400,000
  m2 plochých
  střech
 • 390,000
  odpracovaných
  hodin
 • 10,300
  zrealizovaných
  projektů
 • 30
  let
  zkušeností

Naše služby

Vše pro vaši střechu

 • Izolace ploché střechy

  Realizujeme kompletní rekonstrukce plochých střech, zateplování plochých střech, opravy plochých střech, pochozí střechy, střešní terasy a balkony, izolace, hydroizolace spodních staveb a mostů.

 • Oprava ploché střechy

  Jak to u nás funguje krok po kroku. Problematika plochých střech, galerie plochých střech zrekonstruovaných naší firmou průběh rekonstrukce ploché střechy naší společností od A po Z.

 • Zelená střecha

  Realizujeme kompletní zelené střechy, extenzivně zelené střechy, intenzivní zelené střechy, šikmé zelené střechy, střešní zahrady, střešní zimní zahrady. Péče a pěstování zelených střech.

 • Ostatní služby

  Realizujeme kompletní montáž hromosvodů, střešních světlíků, odvětrání střechy, revize a údržba střech, jiskrové zkoušky, odtrhové zkoušky, speciální izolační úpravy, stavební činnost a školení od výrobců materiálů.

Cenová kalkulačka

Výpočet ceny střechy ihned

  O jakou službu máte zájem?*
  Typ vaší střechy*
  Velikost střechy v m2*
  SKLADBA STŘECHY: 3x hydroizolační vrstva - hydroizolační asfaltové pásy nejvyšší kvality s modifikací APP na bázi kaučuku + 1x tepelně izolační vrstva PIR bez nutnosti kotvení.
  SKLADBA STŘECHY: 1x hydroizolační vrstva - hydroizolační asfaltové pásy nejvyšší kvality s modifikací APP na bázi kaučuku.
  Kontaktní info*
  *Cenová nabídka bude zaslána do několika hodin
  Ceny jsou pouze orientační, pro upřesnění ceny nás neváhejte kontaktovat.
  Děkujeme [meno] za Váš zájem. V tabulce níže naleznete orientační ceny. Přesnou částku umíme určit až po osobní konzultaci, resp. obhlídce a diagnostiky střechy. Osobní obhlídka, diagnostika střechy a vypracování finální cenové nabídky jsou zdarma po celé ČR.
  Služba:
  Typ střechy:
  Velikost střechy v m2:
  Cena za střechu:
  Celková odhadovaná cena bez DPH:
  Celková odhadovaná cena s DPH:
  Připojili jsme také kopii Vaší kalkulace ke zprávě do Vašeho emailu.

  Naše výhody

  Děláme věci jinak, určujeme trendy

  • Nejkvalitnější materiály

   Dovážíme si výhradně kvalitativně nadstandardní materiály od italských, francouzských a německých výrobců, jejichž materiál je nejlépe hodnocen jako krytina plochých střech.

  • Bezkonkurenční ceny

   Z našich cen se vám nezatočí hlava. Garantujeme nejlepší ceny a důkazem jsou stovky spokojených zákazníků. Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka a přijatelná cena.

  • Realizace po celém Česku

   Jsme flexibilní, ať bydlíte v jakékoli části Česka. Přijedeme za Vámi, aniž bychom zvyšovali cenu za dopravu. V poskytování našich služeb jsme v Česku nejlepší.

  Recenze

  Řekli o nás

  • Som veľmi rád že existujú na Slovensku ešte tak ochotné, promptné a kvalitné firmy ako je GAMAT. Ako stavebný dozor a predseda bytového domu zažil množstvo firiem, ale musím úprimne napísať že s takýmto prístupom k práci som sa ešte nestretol. Chlapi boli ochotný pomôcť v každom smere. Určite odporúčam, môžem povedať že po nich vidno kvalitnú a peknú prácu. Ďakujeme

   - Adam Kopecký
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Firmu GAMAT sme oslovili na základe recenzií na internete, a neľutujeme. Počnúc od objednávky až po realizáciu opravy izolácie starej viac ako 50 ročnej plochej strechy hodnotíme maximálne pozitívne. Ústretový prístup konateľa firmy, príjemná komunikácia a šikovní, schopní, mladí ľudia, ktorí majú záujem o prácu a robia ju kvalitne a zodpovedne. Termín začiatku a aj realizácia práce boli dodržané. Ďakujeme, a odporúčame všetkým záujemcom.

   - Betka Dienešová
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Robotníci prišli na našu strechu v pondelok ráno a ani sme nevedeli že sú tam. Pracovali potichu a usilovne. Všetko po sebe upratali. Tiež sa nám páčila záruka 12 rokov. Sme radi, že sme oslovili práve túto firmu.

   - Dávid Čatloš
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Jedna z mála firiem ktorá príde, nacení, spraví prácu bez prerušovania a odchodov k iným prácam, rýchlo a kvalitne, mladý chalani s mladými babami išli jak gule, dole klobúkom, je vidieť že sa snažia a konkurencia má latku nasadenú extrémne vysoko. Táto spoločnosť sa o o nedostatok práce báť nemusí, toto hodnotenie pridal vlastník Pimi cas s.r.o kde realizovali rekonštrukciu a zateplenie strechy.

   - Ivana Majzelova
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Naša rodina sa dlho rozhodovala, ktorú firmu si vybrať na rekonštrukciu plochej strechy. V hľadáčiku sme mali 7 firiem.
   Nakoniec sme sa rozhodli pre firmu GAMAT. Prvé stretnutie s technikom firmy bolo na osobnej obhliadke strechy. Tá trvala nie viac ako 20 minút. Na obhliadke nám vysvetlili celý a podrobný postup prác. Do niekoľkých hodín sme dostali cenovú ponuku spracovanú na vynikajúcej úrovni so všetkými prílohami. Termíny firma dodržala aj napriek zlému počasiu a opatreniam s COVID 19. Pracovníci boli profesionálny, precízny v ploche aj v detailoch a počas celých prác. Kvalitu prác hodnotím na vysokej úrovni. Chválim celkový prístup a ochotu. Boli sme veľmi spokojný. Odporúčam a určite budem odporúčať ďalším. Ďakujeme

   - Ivan Prieboj
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • GAMAT, s.r.o. presne vie čo ponúka a presne to i zrealizuje. Zamestnáva úžasne zohratú partiu ľudí. Každý vie čo má robiť. Rozprávajú k veci, ponúkajú jasné a korektné riešenia, ktoré vedia i zrealizovať. Od našej požiadavky o opravu plochej strechy nad garážou až po realizáciu a odovzdanie práce sme boli veľmi spokojní. Veľká vďaka za odvedenú prácu. Jana

   - Jana Daňková
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Bol som veľmi spokojný s kvalitou práce tejto firmy. Navrhli mi riešenie presne pre moju strechu a to úplne zadarmo. Ponuku na realizáciu práce som mal vyhotovenú na druhý deň od obhliadky. Odporúčam všetkých vybrať si túto firmu.

   - Jozef Murgóň
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Ďakujem firme Gamat za rekonštrukciu rovnej strechy a vpustu na rodinnej dvojbytovke. S firmou bola od začiatku dobrá komunikácia , čo som ocenila. Termín aj dohodnutú cenu firma dodržala a odviedla kvalitnú prácu.

   - Lubica Bebjakova
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Firmu Gamat sme si vybrali na základe výberového konania a referencií a myslím si, že sme urobili dobre. Komunikácia bola aj počas vianočných sviatkov na úrovni a vypracovanie ponuky bolo spracované v rôznych variantoch.
   Realizácia prebiehala podľa harmonogramu aj keď im stálo v ceste nepriaznivé počasie.
   Kvalitu spracovania ešte preverí čas, ale pevne veríme, že budeme spokojní, tak ako aj iní klienti.
   Ľubo

   - Lubomír Hrdina
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Veľmi seriózna a spoľahlivá firma. Majstri šikovní, profesionálny a ľudský prístup. Práca urobená kvalitne a v časovom predstihu. Veľká spokojnosť... odporúčam.

   - Ľubomír Kožár
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • S prácou a prístupom zamestnancov a samotného majiteľa sme boli nadmieru spokojní. Ústretový prístup , príjemné jednanie, milí ľudia . Práca na streche prevedená k obojstrannej spokojnosti.

   - Mária Székelyová
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Našla som firmu GAMAT na internete, zavolala som , do 1 hodiny sme sa stretli , lebo majiteľ firmy bol na jednaní blízko nás.
   Vymeral , večer mi poslal ponuku a o týžden bola urobena kvalitna práca .Prijemný ľudia, kvalita , zodpovednosť a veľka spokojnosť
   s našej strany. Odporučám túto firmu GAMAT každemu . KVALITA

   - Marianna Jajcayová
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Príjemná spolupráca s firmou. Bol som veľmi spokojný.

   - Maximilián Rebiz
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Komunikácia na úrovni, ochotný pán. Vysvetlil mi čomu som nerozumela. Chválim jedinečnosť technológie a materiálu na Slovensku. Skutočne seriózna rodinná firma. Určite odporúčam.

   - Miriam Rusinová
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Zohratá partia chlapov. Strechu na bytovom dome nám zateplili a preizolovali za 5 dní. Rýchlost ocenili hlavne starší vlastníci bytov a mamičky s deťmi. Práca vyzerá kvalitne a precízne. Majú v tom dobrý systém. Pracovali od rána do večera. Odporúčame firmu.

   - Nikola Marková
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Oceňujem prístup tejto firmy. Obrátila som sa na nich s problémom zatekania mojej strechy. Navrhli mi bezplatnú obhliadku strechy s ktorou som súhlasila. Mladý pán z firmy prišiel o dva dni a strechu si prešiel, hneď poukázal na chyby ktoré strecha mala a ponúkol mi možnosť opravi ihneď na mieste. Chyba bola zle pretmelená časť pri komíne a zhodnotil že strecha ešte čo to vydrží. Nechceli za to nič. Bola som ohromená ochotou. Po oprave už skutočne netiekla ani pri výdatných dažďoch. Takýto prístup sa dnes už ani nevidí. Ďakujem a budem Vás určite odporúčať.

   - Nina Ziskova
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Maximálna spokojnosť od zadania objednávky až po odovzdanie zrealizovanej opravy strechy.Korektné jednanie,ústretovosť pri dojednávaní termínu opravy a vysoko kvalitne odvedená práca za veľmi prijateľnú cenu.Určite odporúčam túto firmu na strešné práce.

   - Pavol Šimko
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Veľmi príjemná spolupráca od začiatku pri obhliadke strechy a následnom výbere riešenia opravy strechy. Rýchla a kvalitná realizácia opravy, spokojnosť so zamestnancami, ktorí práce vykonali. Osobné odovzdanie diela zástupcami f.Gamat . Ešte raz ďakujeme. Seriózna rodinná firma, odporúčame.

   - Peter Osuský
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Kvalitne a profesionálne vykonané práca od obhliadky ,ponuky až po realizáciu.

   - Peter Pozdech
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Kvalitná firma s dlhoročnou skúsenosťou. Určite odporúčam. Strechu si prišli osobne premerať a spravili nám cenovú ponuku v dohodnutom časovom termíne. Z niekoľkých desiatok firiem sme si vybrali práve tuto firmu pre ich prístup, ochotu vysvetliť všetky detaili, rýchlosť reakcie, komunikatívnosť a hlavne kvalitu ktorú bolo vidieť a cítiť od prvého stretnutia. Cenová ponuka bola ukážková. Cena bola aj napriek kvalitným materiálom konkurencie schopná ostatným firmám. Záruka na dielo bola najvyššia s pomedzi firiem ktoré sme si zavolali. Jediné mínus bola dlhšia čakacia doba na realizáciu, kedže majú toho skutočne veľa. Úprimne sa ani nečudujem, ich praca stojí za to a ako sa hovorí, na dobré sa čaká.

   - Samuel Celušňák
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • S firmou som sa stretol na odporúčanie švagra. Jemu opravovali strechu na dome. Bol s nimi spokojný tak som ich oslovil aj ja. Chlapci boli šikovní a dodržali sľúbený termín. Odporúčam aj ja ďalej.

   - Sara Porubenova
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Po telefonickom rozhovore s konateľom firmy na druhý deň prebehla obhliadka strechy. Predstavili sme našu požiadavku na realizáciu zateplenia a hydroizolácie. Bol nám vysvetlený postup všetkých prác. Do 48 hodín nám prišla kvalitne spracovaná cenová ponuka. Práce boli vykonané kvalitne. Termín realizácie bol firmou GAMAT dodržaný. Pracovníci boli príjemni. Sme spokojní, určite odporúčame.

   - Štefan Miklošovič
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda
  • Na GAMAT som sa obrátila s prosbou o pomoc so strechou na rodičovskom dome. Milo ma prekvapilo, že nemajú problém komunikovať v anglickom jazyku nakoľko môj priateľ po slovensky nerozumie. Ochotne mu všetko vysvetlili. Bola som veľmi spokojná ako s komunikáciou či už so zamestnancami alebo majiteľom a tak isto aj s prácou, ktorú odviedli.

   - Tereza Ortutayova
   hvězda hvězda hvězda hvězda hvězda

  Blog

  Novinky ze světa plochých střech