• Rozhodněte se pro nejlepší

  Proč gamat?

 • Realizujeme všechny druhy plochých střech

  Rekonstrukce jakékoli ploché střechy, od střechy novostaveb, rekonstrukce starých střech po kompletní klempířské práce.

 • Záruka od 12 let na hydroizolační práce

  Na všechny zrealizované střechy poskytujeme záruku od 12 let. Nástup na záruční opravu realizujeme vždy do 30-ti dnů.

 • Cenové nabídky do 24hod po osobní obhlídce

  Vypracování cenové nabídky resp. vhodného návrhu technického řešení do 24hod. po osobní obhlídce střechy.

 • Osobní prohlídky zdarma po celé SR

  Osobní prohlídky střech, posouzení stavu a zjištěni nedostatků. Přesné změření a návrh vhodného technického řešení.

 • Nejlepší kvalita produktů a služeb

  Naše hodnoceni a reference jsou veřejné ve vyhledávacích sítích, jakož i na našich webech. Našim cílem je spokojenost zákazníka.

 • Recenze spokojených zákazníků

  Naše hodnoceni a reference jsou veřejné ve vyhledávacích sítích, jakož i na našich webech. Našim cílem je spokojenost zákazníka.

 • Ověřené a moderní technologie

  Pracujeme s technologiemi, které jsou v Evropě a ve světě špičkové a velmi žádané. Pravidelně se zúčastňujeme školení od výrobců.

 • Střecha na splátky bez navýšení

  Rozumíme finanční náročnosti realizovaných investicí, a proto nabízíme možnost část střechy zaplatit ve splátkách.

 • Důležitost detailu

  Jsme přesvědčeni, že na každém detailu záleží, a proto dbáme na všechny maličkosti. Díky tomu je naše práce ještě větší výzvou.

 • Individualita k zákazníkům

  Individuální přístup ke každému zákazníkovi je pro nás prioritou a běžnou praxí. Řídíme se heslem: „Náš zákazník, náš pán“.

Důraz v každém detailu

TECHNOLOGIE

Aby sme Vám vedeli zaručiť najlepšiu kvalitu a účinnosť realizovanej hydroizolácie dbáme na spojenie kvalitného a odolného materiálu spolu s odbornou realizáciou.

TECHNOLÓGIE spoločnosti GAMAT vyplývajú z viac ako 30 – ročných skúseností. Za túto dobu sme zrealizovali viac ako 2 400 000m2 hydroizolácií a izolácií, pomohli sme stovkám až tisíckam spokojných zákazníkov.

Vhodnou a odporúčanou voľbou sú nami používané materiály od popredných talianskych, francúzskych a nemeckých výrobcov. Tieto materiály vysoko prevyšujú kvalitatívne štandardy medzinárodných certifikátov kvality a sú osvedčené v najťažších poveternostných podmienkach po celom svete.

Materiály s ktorými pracujeme sú vhodné pre použitie rôzneho druhu s certifikovanou životnosťou od 30 do 80 rokov.

Samotnú technológiu si dobre uschovávame a predvádzame ju výhradne na osobných obhliadkach s klientom.

 

Disponujeme všetkým potrebným vybavením pre kompletnú realizáciu hydroizolácie, zateplenia a kompletnej rekonštrukcie plochých striech po celej Slovenskej Republike. Pravidelne absolvujeme školenie od výrobcov ale aj bezpečnostné školenia a školenia na práce vo výškach.

 • Aby sme mohli určiť príčinu porúch sú analýza a návrh riešenia najdôležitejšie. Preto vždy pred samotným návrhom odstránenia príčiny je nevyhnutné vykonať osobnú obhliadku strechy, a podľa potreby aj sondu do strešného plášťa. Pri osobnej obhliadke sa identifikujú príčiny zatekania.
 • Myslíme si že na detailoch záleží, preto naša spoločnosť dbá na výber moderných a kvalitných technológií. Realizujeme diela ktoré spĺňajú kvalitatívne normy na veľmi vysokej úrovni. To docielime spojením kvalitnej práce a technologicky správnej realizácie.
 • Po osobnej obhliadke strechy, vyhotovíme návrh technického riešenia. Tejto dokumentácií venujeme veľkú pozornosť. Kedže je každá strecha individuálna, disponujeme atypickými aj systémovými postupmi, ktoré sme sami navrhli pre zabezpečenie najlepšej kvality a funkčnosti počas našej dlhodobej praxe.

Spolupracujeme

Naši partneři