Rozhodnite sa pre najlepších…

REALIZUJEME VŠETKY DRUHY PLOCHÝCH STRIECH

Rekonštrukcia akejkoľvek plochej strechy, od strechy novostavieb,  rekonštrukcie starých striech po kompletné klampiarske práce.

ZÁRUKA OD 12 ROKOV NA HYDROIZOLAČNÉ PRÁCE

Na všetky zrealizované strechy poskytujeme záruku od 12 rokov. Nástup na záručnú opravu realizujeme vždy do 30-tich dní.

CENOVÉ PONUKY DO 24hod PO OSOBNEJ OBHLIADKE

Vypracovanie cenovej ponuky resp. vhodného návrhu technického riešenia do 24hod. po osobnej obhliadke strechy.

OSOBNÉ OBHLIADKY ZDARMA PO CELEJ SR

Osobné obhliadky striech, posúdenie stavu a zistenie nedostatkov. Presné zmeranie a návrh vhodného technického riešenia.

NAJLEPŠIA KVALITA PRODUKTOV A SLUŽIEB

Kvalita používaného materiálu vysoko presahuje kvalitatívne štandardy, preto sa životnosť realizovaných hydroizolácií pohybuje od 30 rokov.

RECENZIE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Naše hodnotenia a referencie sú verejné vo vyhľadávacích sieťach, ako aj na našich weboch. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka.

OVERENÉ A MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Pracujeme s technológiami, ktoré sú v Európe a vo svete špičkové a veľmi žiadané. Pravidelne sa zúčastnujeme školení od výrobcov.

STRECHA NA SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENIA

Rozumieme finančnej náročnosti realizovaných investícií, a preto ponúkame možnosť časť strechy zaplatiť v splátkach.

DÔLEŽITOSŤ
DETAILU

Myslíme si, že na každom detaile záleží, a preto dbáme na všetky maličkosti. Vďaka tomu je naša práca ešte väčšou výzvou.

INDIVIDUALITA K ZÁKAZNÍKOM

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi je pre nás prioritou a bežnou praxou. Riadime sa heslom: náš zákazník, náš pán.