Pracujeme po celej Slovenskej Republike
SK
 • Rozhodnite sa pre najlepších

  Prečo gamat?

 • Realizujeme všetky druhy plochých striech

  Rekonštrukcia akejkoľvek plochej strechy, od strechy novostavieb, rekonštrukcie starých striech po kompletné klampiarske práce.

 • Záruka od 12 rokov na hydroizolačné práce

  Na všetky zrealizované strechy poskytujeme záruku od 12 rokov. Nástup na záručnú opravu realizujeme vždy do 30-tich dní.

 • Cenové ponuky do 24hod po osobnej obhliadke

  Vypracovanie cenovej ponuky resp. vhodného návrhu technického riešenia do 24hod. po osobnej obhliadke strechy.

 • Osobné obhliadky zdarma po celej SR

  Osobné obhliadky striech, posúdenie stavu a zistenie nedostatkov. Presné zmeranie
  a návrh vhodného technického riešenia.

 • Najlepšia kvalita produktov a služieb

  Naše hodnotenia a referencie sú verejné vo vyhľadávacích sieťach, ako aj na našich weboch. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka.

 • Recenzie spokojných zákazníkov

  Naše hodnotenia a referencie sú verejné vo vyhľadávacích sieťach, ako aj na našich weboch. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka.

 • Overené a moderné technológie

  Pracujeme s technológiami, ktoré sú v Európe a vo svete špičkové a veľmi žiadané. Pravidelne sa zúčastnujeme školení od výrobcov.

 • Strecha na splátky bez navýšenia

  Rozumieme finančnej náročnosti realizovaných investícií, a preto ponúkame možnosť časť strechy zaplatiť v splátkach.

 • Dôležitosť detailu

  Myslíme si, že na každom detaile záleží, a preto dbáme na všetky maličkosti. Vďaka tomu je naša práca ešte väčšou výzvou.

 • Individualita k zákazníkom

  Individuálny prístup ku každému zákazníkovi je pre nás prioritou a bežnou praxou. Riadime sa heslom: náš zákazník, náš pán.

Dôraz v každom detaile

TECHNOLÓGIE

Aby sme Vám vedeli zaručiť najlepšiu kvalitu a účinnosť realizovanej hydroizolácie dbáme na spojenie kvalitného a odolného materiálu spolu s odbornou realizáciou.

TECHNOLÓGIE spoločnosti GAMAT vyplývajú z viac ako 30 – ročných skúseností. Za túto dobu sme zrealizovali viac ako 2 400 000m2 hydroizolácií a izolácií, pomohli sme stovkám až tisíckam spokojných zákazníkov.

Vhodnou a odporúčanou voľbou sú nami používané materiály od popredných talianskych, francúzskych a nemeckých výrobcov. Tieto materiály vysoko prevyšujú kvalitatívne štandardy medzinárodných certifikátov kvality a sú osvedčené v najťažších poveternostných podmienkach po celom svete.

Materiály s ktorými pracujeme sú vhodné pre použitie rôzneho druhu s certifikovanou životnosťou od 30 do 80 rokov.

Samotnú technológiu si dobre uschovávame a predvádzame ju výhradne na osobných obhliadkach s klientom.

 

Disponujeme všetkým potrebným vybavením pre kompletnú realizáciu hydroizolácie, zateplenia a kompletnej rekonštrukcie plochých striech po celej Slovenskej Republike. Pravidelne absolvujeme školenie od výrobcov ale aj bezpečnostné školenia a školenia na práce vo výškach.

 • Aby sme mohli určiť príčinu porúch sú analýza a návrh riešenia najdôležitejšie. Preto vždy pred samotným návrhom odstránenia príčiny je nevyhnutné vykonať osobnú obhliadku strechy, a podľa potreby aj sondu do strešného plášťa. Pri osobnej obhliadke sa identifikujú príčiny zatekania.
 • Myslíme si že na detailoch záleží, preto naša spoločnosť dbá na výber moderných a kvalitných technológií. Realizujeme diela ktoré spĺňajú kvalitatívne normy na veľmi vysokej úrovni. To docielime spojením kvalitnej práce a technologicky správnej realizácie.
 • Po osobnej obhliadke strechy, vyhotovíme návrh technického riešenia. Tejto dokumentácií venujeme veľkú pozornosť. Kedže je každá strecha individuálna, disponujeme atypickými aj systémovými postupmi, ktoré sme sami navrhli pre zabezpečenie najlepšej kvality a funkčnosti počas našej dlhodobej praxe.

COLLABORIAMO

Nostri partner