RODINNÁ FIRMA

Sme dynamicky sa rozvíjajúcou a zdravou rodinnou firmou ktorá poskytuje už viac ako 25 rokov služby v oblasti izolácií, hydroizolácií a zateplovaní plochých striechUž dve generácie si stojíme za svojou prácou. A to, ako sa k sebe správame, sa odráža do života celej firmy. Rodina nám pomáha prekonávať zlé časy v živote i biznise a radovať sa v tých dobrých. Kladieme dôraz na poskytované služby a na dlhodobý rozvoj firmy. Na trhu pôsobíme od roku 1995. Od roku 2018 nás nájdete pod novým obchodným názvom GAMAT. 

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka. Kvalitne odvedená práca s dlhoročnou životnosťou a individuálny prístup ku každému zákazníkovi je našou prioritou. Všetky navrhované varianty rekonštrukcie striech realizuje naša spoločnosť za pomoci odborne školených pracovníkov. 

Spoluprácou s nami získate spoľahlivosť a komplexnosť služieb od analýzy a identifikácie potrieb, vypracovanie technického riešenia až po realizáciu vlastnými prostriedkami a personálom. Jednou zo zaujímavostí firmy je, že ponúkame najdlhšiu záruku na práce v tomto obore na Slovenskom trhu.

Hovorí za nás kvalita…

Veronika Moravčíková
Technická a obchodná činnosť

Dokonale pozná problematiku plochých striech. Dbá na precíznosť každého detailu. Bude vašim sprievodcom od začiatku až do konca realizácie.

 

Daniela Grúňová
Administratíva

Komunikuje so zákazníkmi na webe, špecializuje sa na reklamný marketing. Má na starosti správne fungovanie  prevádzky a skladových priestorov.  

Matúš Garb
Technická a obchodná činnosť

Stará sa o správne fungovanie spoločnosti. Jeho zmysel pre detail a precíznosť  vám zaručí najmodernejšie a vhodné technické riešenia overené praxou.

Peter Garb
Zakladateľ spoločnosti 

Človek vďaka ktorému má dnes firma renomé. Svoje celoživotné skúsenosti posúva ďalej mladším generáciám, učí a pomáha pri každej príležitosti.

VÍZIE A HODNOTY

VÍZIE

My a naši pracovníci premýšľame, čo spraviť inak a lepšie. Oceňujeme energiu inovovať, chuť napĺňať vaše vízie a odlišovať sa od ostatných. Proste byť najlepší. Chceme sa stať najväčším poskytovateľom stavebných izolácií a riešení pre ploché strechy na Slovensku.

HODNOTY

Každá firma je hlavne o ľuďoch a produktoch, ktoré vytvárajú. GAMAT spája energia ľudí, ktorí odvedú tú najlepšiu prácu.

ZÁKAZNÍCI sú pre nás najdôležitejší. Riadime sa heslom: náš zákazník, náš pán. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá a kľúčová.  

ZAMESTNANCI snažíme sa vytvárať čo najvhodnejšie pracovné podmienky pre našich zamestnancov. Uvedomujeme si že naši zamestnanci sú jednou z najväčších hodnôt fungujúcej spoločnosti a preto sa k nim správame ako k rodine, motivujeme sa a pomáhame si v pracovnom ale aj osobnom živote.

PRÁCA prácu u nás vykonávajú školení odborníci po dôkladnom naštudovaní technického návrhu a vždy dodržiavame všetky technologické postupy. Pravidelne sa zúčastňujeme školení a zároveň sledujeme nové trendy v oblasti hydroizolácií a problematiky plochých striech.