Lavoriamo in tutta la Repubblica Slovacca
IT

Impermeabilizzazione, isolamento e riparazione di coperture piane

Scorrere
 • La garanzia più lunga
  sul mercato
 • Ispezioni personali
  gratuito
 • Miglior voto
  nell'industria
 • Il prezzo del tetto
  entro 5 minuti
 • La migliore qualità
  esecuzione dei lavori

Chi siamo

La nostra azienda

Siamo un’azienda a conduzione familiare fondata nel 1995, dal 2018 con il nuovo nome GAMAT, abbiamo più di 30 anni di esperienza nell’isolamento e nell’impermeabilizzazione di tetti piani.

Durante questo periodo siamo riusciti a realizzare più di 2.400.000 m2 di tetti piani. Centinaia di clienti soddisfatti sono la nostra prova.

 • 2,400,000
  mq di
  tetti piani
 • 390,000
  delle ore
  di lavoro
 • 10,300
  di progetti
  realizzati
 • 30
  di esperienze
  maturate

I nostri servizi

Tutto per il tuo tetto

 • Altri servizi

  Eseguiamo installazione completa di parafulmini, lucernari, ventilazione del tetto, revisione e manutenzione dei tetti, prove di scintilla, prove di strappo, trattamenti speciali di isolamento, lavori di costruzione e formazione da parte dei produttori di materiali.

 • Tetto verde

  Realizziamo tetto verde completo, tetto verde estensivo, tetto verde intensivo, tetto verde inclinato, giardino pensile, giardino pensile invernale. Cura e coltivazione dei tetti verdi.

 • Riparazione del tetto piano

  Come funziona per noi passo dopo passo. Il tema dei tetti piani, una gallery dei tetti piani ricostruiti dalla nostra azienda, il percorso della ricostruzione di un tetto piano da parte della nostra azienda dalla A alla Z.

 • Isolamento del tetto piano

  Effettuiamo ricostruzione completa di tetti piani, isolamento di tetti piani, riparazione di tetti piani, tetti calpestabili, terrazzi e balconi, isolamento, impermeabilizzazione di strutture basse e ponti.

Calcolatore dei prezzi

Calcolo immediato del prezzo del tetto

  A quale servizio sei interessato?*
  Il tipo del tuo tetto*
  Dimensioni del tetto in m2*
  COMPOSIZIONE DEL TETTO: 3x strato impermeabilizzante - strisce di asfalto impermeabilizzante di altissima qualità con modifica APP a base di gomma + 1x strato di isolamento termico PIR senza necessità di ancoraggi.
  COMPOSIZIONE DEL TETTO: 1x strato impermeabile – membrane impermeabili bituminose di suprema qualità con modificazione APP in base di caucciù.
  Contatto*
  *Il preventivo sarà inviato entro poche ore
  I prezzi sono solo indicativi, non esitate a contattarci per chiarimenti sui prezzi.
  Grazie [meno] per il tuo interesse. Nella tabella sottostante potete trovare i prezzi indicativi. Possiamo determinare l'importo esatto solo dopo una consultazione personale, oppure ispezione e diagnostica del tetto. L'ispezione personale, la diagnosi del tetto e la preparazione dell'offerta del prezzo finale sono gratuiti in tutta la Repubblica Ceca e in Slovacchia.
  Servizio:
  Tipo di tetto:
  Dimensioni del tetto in mq:
  Prezzo per il tetto:
  Prezzo totale stimato senza IVA:
  Prezzo totale stimato IVA inclusa:
  Abbiamo anche allegato una copia del tuo calcolo al messaggio nella tua email.

  I nostri vantaggi

  Facciamo le cose in modo diverso, stabiliamo le tendenze

  • Materiali di altissima qualità

   Importiamo esclusivamente materiali pregiati e di alta qualità da produttori italiani, francesi e tedeschi, il cui materiale è meglio classificato come copertura per tetti piani.

  • Prezzi imbattibili

   I nostri prezzi non ti faranno girare la testa. Garantiamo i migliori prezzi e la prova sono centinaia di clienti soddisfatti. Il nostro obiettivo primario è la soddisfazione del cliente e un prezzo accessibile.

  • Realizzazioni in tutta la Slovacchia

   Siamo flessibili, non importa dove vivi in ​​Slovacchia. Verremo da te senza aumentare il prezzo di spedizione. Siamo i migliori in Slovacchia nel fornire i nostri servizi.

  Recensioni

  Hanno detto di noi

  • Som veľmi rád že existujú na Slovensku ešte tak ochotné, promptné a kvalitné firmy ako je GAMAT. Ako stavebný dozor a predseda bytového domu zažil množstvo firiem, ale musím úprimne napísať že s takýmto prístupom k práci som sa ešte nestretol. Chlapi boli ochotný pomôcť v každom smere. Určite odporúčam, môžem povedať že po nich vidno kvalitnú a peknú prácu. Ďakujeme

   - Adam Kopecký
   stella stella stella stella stella
  • Firmu GAMAT sme oslovili na základe recenzií na internete, a neľutujeme. Počnúc od objednávky až po realizáciu opravy izolácie starej viac ako 50 ročnej plochej strechy hodnotíme maximálne pozitívne. Ústretový prístup konateľa firmy, príjemná komunikácia a šikovní, schopní, mladí ľudia, ktorí majú záujem o prácu a robia ju kvalitne a zodpovedne. Termín začiatku a aj realizácia práce boli dodržané. Ďakujeme, a odporúčame všetkým záujemcom.

   - Betka Dienešová
   stella stella stella stella stella
  • Robotníci prišli na našu strechu v pondelok ráno a ani sme nevedeli že sú tam. Pracovali potichu a usilovne. Všetko po sebe upratali. Tiež sa nám páčila záruka 12 rokov. Sme radi, že sme oslovili práve túto firmu.

   - Dávid Čatloš
   stella stella stella stella stella
  • Jedna z mála firiem ktorá príde, nacení, spraví prácu bez prerušovania a odchodov k iným prácam, rýchlo a kvalitne, mladý chalani s mladými babami išli jak gule, dole klobúkom, je vidieť že sa snažia a konkurencia má latku nasadenú extrémne vysoko. Táto spoločnosť sa o o nedostatok práce báť nemusí, toto hodnotenie pridal vlastník Pimi cas s.r.o kde realizovali rekonštrukciu a zateplenie strechy.

   - Ivana Majzelova
   stella stella stella stella stella
  • Naša rodina sa dlho rozhodovala, ktorú firmu si vybrať na rekonštrukciu plochej strechy. V hľadáčiku sme mali 7 firiem.
   Nakoniec sme sa rozhodli pre firmu GAMAT. Prvé stretnutie s technikom firmy bolo na osobnej obhliadke strechy. Tá trvala nie viac ako 20 minút. Na obhliadke nám vysvetlili celý a podrobný postup prác. Do niekoľkých hodín sme dostali cenovú ponuku spracovanú na vynikajúcej úrovni so všetkými prílohami. Termíny firma dodržala aj napriek zlému počasiu a opatreniam s COVID 19. Pracovníci boli profesionálny, precízny v ploche aj v detailoch a počas celých prác. Kvalitu prác hodnotím na vysokej úrovni. Chválim celkový prístup a ochotu. Boli sme veľmi spokojný. Odporúčam a určite budem odporúčať ďalším. Ďakujeme

   - Ivan Prieboj
   stella stella stella stella stella
  • GAMAT, s.r.o. presne vie čo ponúka a presne to i zrealizuje. Zamestnáva úžasne zohratú partiu ľudí. Každý vie čo má robiť. Rozprávajú k veci, ponúkajú jasné a korektné riešenia, ktoré vedia i zrealizovať. Od našej požiadavky o opravu plochej strechy nad garážou až po realizáciu a odovzdanie práce sme boli veľmi spokojní. Veľká vďaka za odvedenú prácu. Jana

   - Jana Daňková
   stella stella stella stella stella
  • Bol som veľmi spokojný s kvalitou práce tejto firmy. Navrhli mi riešenie presne pre moju strechu a to úplne zadarmo. Ponuku na realizáciu práce som mal vyhotovenú na druhý deň od obhliadky. Odporúčam všetkých vybrať si túto firmu.

   - Jozef Murgóň
   stella stella stella stella stella
  • Ďakujem firme Gamat za rekonštrukciu rovnej strechy a vpustu na rodinnej dvojbytovke. S firmou bola od začiatku dobrá komunikácia , čo som ocenila. Termín aj dohodnutú cenu firma dodržala a odviedla kvalitnú prácu.

   - Lubica Bebjakova
   stella stella stella stella stella
  • Firmu Gamat sme si vybrali na základe výberového konania a referencií a myslím si, že sme urobili dobre. Komunikácia bola aj počas vianočných sviatkov na úrovni a vypracovanie ponuky bolo spracované v rôznych variantoch.
   Realizácia prebiehala podľa harmonogramu aj keď im stálo v ceste nepriaznivé počasie.
   Kvalitu spracovania ešte preverí čas, ale pevne veríme, že budeme spokojní, tak ako aj iní klienti.
   Ľubo

   - Lubomír Hrdina
   stella stella stella stella stella
  • Veľmi seriózna a spoľahlivá firma. Majstri šikovní, profesionálny a ľudský prístup. Práca urobená kvalitne a v časovom predstihu. Veľká spokojnosť... odporúčam.

   - Ľubomír Kožár
   stella stella stella stella stella
  • S prácou a prístupom zamestnancov a samotného majiteľa sme boli nadmieru spokojní. Ústretový prístup , príjemné jednanie, milí ľudia . Práca na streche prevedená k obojstrannej spokojnosti.

   - Mária Székelyová
   stella stella stella stella stella
  • Našla som firmu GAMAT na internete, zavolala som , do 1 hodiny sme sa stretli , lebo majiteľ firmy bol na jednaní blízko nás.
   Vymeral , večer mi poslal ponuku a o týžden bola urobena kvalitna práca .Prijemný ľudia, kvalita , zodpovednosť a veľka spokojnosť
   s našej strany. Odporučám túto firmu GAMAT každemu . KVALITA

   - Marianna Jajcayová
   stella stella stella stella stella
  • Príjemná spolupráca s firmou. Bol som veľmi spokojný.

   - Maximilián Rebiz
   stella stella stella stella stella
  • Komunikácia na úrovni, ochotný pán. Vysvetlil mi čomu som nerozumela. Chválim jedinečnosť technológie a materiálu na Slovensku. Skutočne seriózna rodinná firma. Určite odporúčam.

   - Miriam Rusinová
   stella stella stella stella stella
  • Zohratá partia chlapov. Strechu na bytovom dome nám zateplili a preizolovali za 5 dní. Rýchlost ocenili hlavne starší vlastníci bytov a mamičky s deťmi. Práca vyzerá kvalitne a precízne. Majú v tom dobrý systém. Pracovali od rána do večera. Odporúčame firmu.

   - Nikola Marková
   stella stella stella stella stella
  • Oceňujem prístup tejto firmy. Obrátila som sa na nich s problémom zatekania mojej strechy. Navrhli mi bezplatnú obhliadku strechy s ktorou som súhlasila. Mladý pán z firmy prišiel o dva dni a strechu si prešiel, hneď poukázal na chyby ktoré strecha mala a ponúkol mi možnosť opravi ihneď na mieste. Chyba bola zle pretmelená časť pri komíne a zhodnotil že strecha ešte čo to vydrží. Nechceli za to nič. Bola som ohromená ochotou. Po oprave už skutočne netiekla ani pri výdatných dažďoch. Takýto prístup sa dnes už ani nevidí. Ďakujem a budem Vás určite odporúčať.

   - Nina Ziskova
   stella stella stella stella stella
  • Maximálna spokojnosť od zadania objednávky až po odovzdanie zrealizovanej opravy strechy.Korektné jednanie,ústretovosť pri dojednávaní termínu opravy a vysoko kvalitne odvedená práca za veľmi prijateľnú cenu.Určite odporúčam túto firmu na strešné práce.

   - Pavol Šimko
   stella stella stella stella stella
  • Veľmi príjemná spolupráca od začiatku pri obhliadke strechy a následnom výbere riešenia opravy strechy. Rýchla a kvalitná realizácia opravy, spokojnosť so zamestnancami, ktorí práce vykonali. Osobné odovzdanie diela zástupcami f.Gamat . Ešte raz ďakujeme. Seriózna rodinná firma, odporúčame.

   - Peter Osuský
   stella stella stella stella stella
  • Kvalitne a profesionálne vykonané práca od obhliadky ,ponuky až po realizáciu.

   - Peter Pozdech
   stella stella stella stella stella
  • Kvalitná firma s dlhoročnou skúsenosťou. Určite odporúčam. Strechu si prišli osobne premerať a spravili nám cenovú ponuku v dohodnutom časovom termíne. Z niekoľkých desiatok firiem sme si vybrali práve tuto firmu pre ich prístup, ochotu vysvetliť všetky detaili, rýchlosť reakcie, komunikatívnosť a hlavne kvalitu ktorú bolo vidieť a cítiť od prvého stretnutia. Cenová ponuka bola ukážková. Cena bola aj napriek kvalitným materiálom konkurencie schopná ostatným firmám. Záruka na dielo bola najvyššia s pomedzi firiem ktoré sme si zavolali. Jediné mínus bola dlhšia čakacia doba na realizáciu, kedže majú toho skutočne veľa. Úprimne sa ani nečudujem, ich praca stojí za to a ako sa hovorí, na dobré sa čaká.

   - Samuel Celušňák
   stella stella stella stella stella
  • S firmou som sa stretol na odporúčanie švagra. Jemu opravovali strechu na dome. Bol s nimi spokojný tak som ich oslovil aj ja. Chlapci boli šikovní a dodržali sľúbený termín. Odporúčam aj ja ďalej.

   - Sara Porubenova
   stella stella stella stella stella
  • Po telefonickom rozhovore s konateľom firmy na druhý deň prebehla obhliadka strechy. Predstavili sme našu požiadavku na realizáciu zateplenia a hydroizolácie. Bol nám vysvetlený postup všetkých prác. Do 48 hodín nám prišla kvalitne spracovaná cenová ponuka. Práce boli vykonané kvalitne. Termín realizácie bol firmou GAMAT dodržaný. Pracovníci boli príjemni. Sme spokojní, určite odporúčame.

   - Štefan Miklošovič
   stella stella stella stella stella
  • Na GAMAT som sa obrátila s prosbou o pomoc so strechou na rodičovskom dome. Milo ma prekvapilo, že nemajú problém komunikovať v anglickom jazyku nakoľko môj priateľ po slovensky nerozumie. Ochotne mu všetko vysvetlili. Bola som veľmi spokojná ako s komunikáciou či už so zamestnancami alebo majiteľom a tak isto aj s prácou, ktorú odviedli.

   - Tereza Ortutayova
   stella stella stella stella stella

  Blog

  Novità dal mondo delle coperture piane