Problematika plochých striech je celkom zložitá. Aby sme mohli začať rekonštruovať, potrebujeme niekoľko vstupných informácií. Všetko má svoju postupnosť a systém. Každá strecha si po čase vyžaduje údržbu a rôzne opravy. Strecha si po svojej životnosti vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.
Najčastejšími dôvodmi rekonštrukcie plochých striech sú nesprávne riešené strešné detaily, materiálová degradácia a  jednotlivé vrstvy strechy. Tieto dôvody spôsobujú častokrát nechcené zatekanie strechy. Ďalšie dôvody sú nevyhovujúce tepelné vlastnosti, zmena účelu používania strechy ale aj iné stavebno konštrukčné dôvody.

Ako prebieha oprava plochej strechy?

» PRVÝ KROK:

  • Vyplnenie formulára na výpočet plochej strechy, telefonická alebo mailová komunikácia, dohodnutie osobnej obhliadky.

» DRUHÝ KROK:

  • Osobná obhliadka s ukážkou technológie.
  • Presné zmeranie strechy a analýza stavu.

» TRETÍ KROK:

  • Návrh vhodného technického a technologického riešenia – cenová ponuka, podrobné prejednanie s klientom o možných variantoch.
  • Čakáme na Vašu odpoveď a v prípade, že ste sa rozhodli pre realizáciu, prejdeme do ďalšieho kroku a teda k samotnej realizácii.

» ŠTVRTÝ KROK:

  • V niektorých prípadoch je potrebné starý plášť odstrániť a demontovať a až tak položiť nový, v ďalších prípadoch sa starý plášť ponecháva a realizuje sa nový hydroizolačný plášť.
  • V poslednom prípade je možnosť výmeny hydroizolačného povlaku a doplnenie tepelnej izolácie. 
  • Výsledkom rekonštrukcie bude obnovenie hydroizolačných, statických a tepelno-izolačných vlastností vašej strechy.
  • Dodanie strešného plášťa so všetkými detailami – strecha na kľúč. 

» PIATKY KROK:

  • Osobné odovzdanie strechy vrátane všetkých potrebných dokumentov a záručných listov.

Záruka na hydroizoláciu plochej strechy od 12 do 35 rokov.
Osobná konzultácia a obhliadka strechy ZADARMO.

Vypočítajte si cenu plochej strechy

NON-STOP infolinka
0911 90 91 91
alebo
0911 46 91 91

V prípade akýchkoľvek otázok alebo informácií nás neváhajte kontaktovať.

info@gamat.sk

Loading

Neviete akú hydroizoláciu zvoliť? Prečítajte si článok o výhodách a nevýhodách hydroizolačných materiálov na stavebnom portáli DAIBAU. Kliknite sem pre viac informácií.

Neviete akú Prečítajte si Sme dynamicky sa rozvíjajúcou a zdravou rodinnou firmou. Na trhu pôsobíme od roku 1995 a už viac ako 25 rokov poskytujeme služby v oblasti izolácií, hydroizolácií, zatepľovaní plochých striech a realizácií zelených striech. Za túto dobu sme zrealizovali viac ako 1 500 000m2 hydroizolácií a izolácií, pomohli sme stovkám až tisíckam spokojných zákazníkov. Už dve generácie si stojíme za svojou prácou. Kladieme dôraz na poskytované služby a na dlhodobý rozvoj firmy. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka. Kvalitne odvedená práca s dlhoročnou životnosťou a individuálny prístup ku každému zákazníkovi je našou prioritou. Všetky navrhované varianty rekonštrukcie striech realizuje naša spoločnosť za pomoci odborne školených pracovníkov. Spoluprácou s nami získate spoľahlivosť a komplexnosť služieb od analýzy a identifikácie potrieb, vypracovanie technického riešenia až po realizáciu vlastnými prostriedkami a personálom.

Vhodnou a odporúčanou voľbou sú materiály od popredných výrobcov z Talianska, USA, Francúzka a Nemecka. Tieto materiály vysoko prevyšujú kvalitatívne štandardy medzinárodných certifikátov kvality a sú osvedčené v najťažších poveternostných podmienkach po celom svete.

Materiály s ktorými pracujeme: Modifikované asfaltové pásy, PVC fólie, TPO fólie, EPDM membrány – sú vhodné pre použitie rôzneho druhu s certifikovanou životnosťou od 30 do 80 rokov.